Eerste weekend van oktober is de Atelierroute Lelystad weer in Lelystad. vAnDre is dan te zien op basisschool Laetare. Het is die dagen gezellig druk, waardoor er weinig tijd is om foto’s te maken. Enthousiast lopen de bezoekers met hun device in de hand langs vAnDré’s doeken. Ook kinderen uit de buurt genoten van de “Levende schilderijen”. Met smartphone of tablet komen de schilderijen tot leven.
Op deze locatie staan ook de kunstenaars Hilly Brinksma en Anita De Harde. Alle drie met een totaal verschillende verwerking.
Wat een geweldige weekend, met bezoekjes van zoveel geïnteresseerden, bezoekjes van 2 cameraploegen, bezoekje van de jury van de amaterkunstprijs, bezoekje en optreden van Runythe.
Volg Mij !